הופכת למעצבת פנים נהדרת

August 18, 2020 Business  No comments

מעצב פנים או מעצב פנים?

אנשים לרוב רומנטיזציה של עבודתו של מעצב פנים מתוך התפיסה המטעה שהעבודה מורכבת אך ורק מבחירת צבעים ובדים לחדר. חובות אלה בהחלט מעט יותר קרובות לקישוט פנים. אבל למעצב פנים יש מגוון של תחומי אחריות המציעים את אלה של מעצב פנים בנוסף לעבודות מורכבות יותר. הם כוללים ניהול תאורה, תכנון חלל, תיאום צבעים, מתן הערכות המתאימות לתקציב, וקבלנות משנה של ייצור ו התקנת ריצוף, גופי תאורה, וילונות, ציפוי צבע וקיר, ריהוט וכדומה.

מספר גדל והולך של מעצבים אף לוקחים חלק בחלק הארכיטקטוני בבניית בית, ולכן מעצבים בהחלט צריכים להצליח לקרוא הדפסים ולהחזיק בידע בקודי בנייה. רצוי שמעצב פנים יהיה בעל ניסיון בתוכנת CAD ותוכנות לעיצוב הבית כדי שיוכל להכין תוכניות שרטוט או מצגות ללקוחות.

דרישות הכשרה וכניסה

עד לשנים האחרונות לא היו תוכניות חינוך מוסמכות למעצבי פנים מתנשאים בארצות הברית. כעת ישנם מוסדות רבים עם תכניות לעיצוב פנים שהוסמכו על ידי האיגוד הלאומי לבתי ספר לאמנות ועיצוב והמועצה להסמכת עיצוב פנים. תוכניות אלה מעצב פנים נמשכות בדרך כלל בין שנתיים לחמש שנים ומובילות בדרך כלל לתואר שני, תואר ראשון או שני. שיעורי הלימוד לתכניות אלה עשויים לכלול CAD, עיצוב רהיטים, צבע ובדים, תכנון חלל, ארגונומיה, קורסים אדריכליים ואפילו פסיכולוגיה.

מרבית מעצבי הפנים בוחרים להיכנס לחניכה לאחר השכלה רגילה. בתקופה זו בוגרים אחרונים עובדים תחת פיקוחו של מעצב מנוסה. זה נותן למעצבים הזדמנות לבנות תיק עבודות וללמוד את הפינים והאגוזים של החברה לפני שהם הולכים סולו.

מעצבי פנים עשויים לבחור גם לקבל הסמכה על ידי מעבר בבחינה המנוהלת על ידי המועצה הלאומית להסמכת עיצוב פנים (NCIDQ). אחד יצטרך להיות בעל חינוך קונבנציונאלי וגם ניסיון בעבודה כדי אפילו לשבת לבחינת NCIDQ. ה- NCIDQ הגדיר שישה מסלולים שונים שניתן למצוא באתר. שים לב שתעודה היא דרישה לרישום מקצועי ב 26 ממדינות ארה”ב והמחוזות הקנדיים הדורשים רישוי. עליכם להחזיק גם בתעודת NCIDQ אם אתם רוצים להיות אדם בחברה האמריקאית למעצבי פנים, האיגוד הבינלאומי לעיצוב פנים וארגונים דומים אחרים.

סביבת עבודה ותנאים

מעצבי פנים הם בדרך כלל חלק מצוות עיצוב משמעותי יותר או על בסיס פרילנסרי, בעוד שחלקם מוצאים עבודה במשרדי אדריכלים או בחנויות לריהוט בית. לקוחות שונים מאנשים המנסים לשפץ את בתיהם לתאגידים העשויים לפתוח מיקום עסקי טרי.

בניית מערכות יחסים עם לקוחות היא חובה עבור כל מעצב ללא קשר למקום בו הוא עובד היא, מכיוון שהמטרה העיקרית של מעצב פנים היא להכיר בצרכיו ובצרכיו של צרכן ולשלב אותם באסתטיקה ותפקוד הפנים כאחד. זה יביא להתמקדות בסופי שבוע או שעות מורחבות בכדי שיוכלו להתאים ללוח הזמנים של הלקוח.

מעצבי פנים נוהגים לבקר במקום כדי לשים הרבה מכיוון שרוב הזמן מבלה באתר בדיונים על תוכניות עם לקוחות ובפיקוח על עבודות קבלניות. אבל מעצבי פנים למעשה מבלים כמעט את כל זמנם במשרד.

שימו לב שלעתים קרובות מעצבים עובדים תחת לחץ מכיוון שהם מלהטטים ללא הרף על מועדים ותקציבים.

הרווחים

הלשכה האמריקאית לסטטיסטיקה של העבודה מדווחת כי השכר החציוני השנתי למעצבי פנים היה 44,950 דולר עד מאי 2008. 50 אחוז האמצע הרוויחו בין 10 האחוזים הטובים ביותר הרוויחו 27,230 דולר, ועשרת האחוזים הטובים ביותר הרוויחו הרבה יותר מ- 82,750 דולר.

נסה עיצוב פנים

עיצוב פנים הוא משימה מספקת המאפשרת לבטא את היצירתיות שלו, אך זה ללא ספק לא לכולם. המעוניינים להפוך למעצבי פנים מעודדים לבחון את עצמם בעיצוב פנים לפני שהם מקבלים את ההחלטה להירשם למכון סגנון. אתה בהחלט יכול לעשות זאת על ידי עיצוב פנים הבית האישי שלך או היכרות עם תוכנת עיצוב הבית. אם אתה מגלה שעיצוב פנים הוא בשבילך באופן אישי, אז חבק את עצמך לקריירה כדאית וקפוץ ראש בראש!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>