פשוט כמה מבצעים הוצאות על בריכות פיברגלס?

August 18, 2020 Business  No comments

התחלת את המסע הזה בתקווה שתשחצי בשחייה בחצר האחורית שלך. ביצעת מחקר מקיף על סוגים שונים של בריכות. החלטתם שבריכות מעל הקרקע הן קטנות מדי ומגושמות, בריכות מתנפחות זולות מדי ולא אמינות, ובריכות סביבה מפיברגלס הן הדרך הפשוטה ביותר לעבור. אתה מבין שיש לך מספיק מקום לבריכת פנים, והחלטת שזה יהיה מעוצב פיברגלס ולא בטון או ויניל. עכשיו מגיע החשוב ביותר כל התהליך העיקרי: העלות.

בריכות פיברגלס מציעות את מבני הבריכה האיכותיים ביותר. אתה יכול להתאים בריכת פיברגלס כמעט לכל חצר בגודל וייתכן שתעצב אותה כך שתתאים כמעט לכל צורה שהיא. המגוון והגמישות עשויים להיראות כמו יתרונות אולם עם זאת זה יכול להיות בעיה אמיתית כשאתה רוצה להעריך כמה בריכת פיברגלס כנראה תעלה לך.

ברור שאתה לא רוצה לקפוץ למשרד של קבלן שחייה ולשאול כמה זה יעלה ללא רעיון קשה בעצמך. מגרשי מכירות בלחץ גבוה אף פעם אינם מהנים ואתה עלול להשיג הונאה אם ​​אינך משכיל. העניין הוא שלא תצליחו לקבוע את העלות המדויקת של בריכת השחייה פיברגלס בריכות פיברגלס שלכם מבלי לשאול את הקבלן, אבל לפחות אתן לכם הערכות לפארק הכדורסל. מחירי בריכות פיברגלס משתנים מאוד.

מעטפת הבריכה הפיברגלס עצמה תהיה ככל הנראה היקרה ביותר בבריכה הראשית. פגזי בריכת פיברגלס קטנים שהם בערך 26 ‘או פחות בסך הכל יפעלו בין עשרה לשנים עשר אלף דולר. קליפות בריכה פיברגלס בינוניות (לאורך 27 עד 34 ‘) יפעילו אותך כשלוש עשרה עד ארבעה עשר אלף דולר וכל בריכות שגדולות יותר מהן עשויות לנוע בין חמישה עשר ועשרים אלף דולר.

אומדנים אלה הם על בסיס המחיר הממוצע של קליפות הפיברגלס. הם לא לוקחים בחשבון דמי התקנה או כל תכונה נוספת שתורמים לבריכה שלך. אם אתה עדיין מוכן להשקיע מאוד, הגע לזה! בריכות פיברגלס בשטח יוסיפו ערך לרכושכם והנאתכם לחייכם.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>